تبلیغات
پرتال تخصصی دوتا باز ها - DotA vs HON – بخش اول

تو سری آموزش های DotA vs HON سعی میکنم شباهت های DOTA و HON رو براتون بنویسم. تو این پست بیشتر به Mode ها میپردازیم…

منبع:http://warcraft.gamekhor.com

خوب همونطور که می دونین توضیحات لازم در مورد ساختن اکانت و طریقه انجام بازی و یافتن سرورای بازی در پستای قبلی داده شده بود در این پست فقط سعی دارم که نکات ریزی که لازم هست بدونین رو براتون بیارم.

اول از همه برای سهولت کار خودتون پیشنهاد می کنم که از Option  بازی منوی Interface گزینه Always Show Health Bars رو تیک بزنین تا HP همه ی افراد رو تو بازی به راحتی تشخیص بدین

تو بازی از طریق همین Option  ها می تونین کلید های دلخواهتون رو برای بازی تعریف کنین و دیگه نیازی نیست که از نرم افزارهای کمکی مثل Warkey , DotAkey,… کمک بگیرید.

می رسیم به مدهای بازی:

این بازی از ۵ مد پشتیبانی می کنه که اونها به ترتیب این موارد هستند:

Normal mode (AP)

Single Draft (SD)

Random Draft (RD)

Banning Draft (BD) (که شبیه مد CM  در دوتا  هست)

Banning Pick (BP)

و همچنین بازی دارای Option های مختلف برای هاستهای گوناگون هست مثل موارد زیر:

All Heroes: به شما این اجازه رو می دهد که از هر ۲ تیم بازی هیروی مورد نظرتون رو بردارید یعنی هم از طرف تیم Legion که نقش طرف مثبت رو در بازی دارند و هم از طرف Hellbourne که نقش منفی بازی رو دارند.

Random Hero: به صورت تصادفی برای تمامی بازیکنان هیرویی رو خود بازی بر می دارد دقیقا مشابه مد AR در بازی دوتا.

No Leavers : برتری این بازی نسبت به بازی دوتا این هست که شما در سرورای خود شرکت بازی رو انجام خواهید داد به همین دلیل تمامی کارهای شما مثل % هیروهایی که برداشتین تعداد باختها و تعداد بردهاتون همش در جدول رده بندی بازی ثبت می  شود همچنین بازیهای که شما از بازی خارج شدین یا به اصطلاح Leave  دادین نیز ثبت می شود در این مواقع % Leave  شما بالا خواهد رفت و شما نمی تونین وارد هاستهایی که از مد ذکر شده استفاده کردند بشید.

Auto Balance Teams: از طریق این گزینه خود بازی با توجه به فاکتورهای گوناگونی مانند امتیازات شما (که در شروع یک اکانت این مقدار ۱۵۰۰ هستش ) و موارد دیگه ای مثل تجربه و تعداد بازی و … اقدام به بالانس کردن هر دو تیم بازی خواهد کرد تا بدین ترتیب شانس هر دو تیم برای برد مساوی باشه و بازی به اصطلاح یک طرفه نشود. البته زمانی که شما وارد بازی می شین و دلتون نمی خواد که بنا به هر دلیلی تیمتون رو عوض کنین می تونین از هاست بازی بخواین تا شما رو  LOCK یا همون قفل کند تا در هنگام بالانس خودکار بازی جایگاه بازی شما تغییری نکند.

در بازی ترتیب چینش هیروها بدین شکل خواهد بود که سمت چپ Legion و سمت راست Hellbourne خواهد بود وشما با قرار دادن نشانگر ماوس بر روی هر کدوم از هیروها می تونین داستان هر هیرو به همراه قابلیت ها و لول ها رو مشاهده کنید.

همچنین می تونین با استفاده از تاسی که در بالای صفحه حضور دارد به صورت اتفاقی هیرویی رو بردارید که باعث می شود که شما مقدار ۲۵۰ طلای بیشتری در هنگام شروع بازی داشته باشید که البته این حالت فقط در مورد مد AP  صدق می کند. قبل از زدن دکمه Ready  یا پایان رسدن مدت زمان در نظر گرفته شده برای پیکها شما می تونین Swap یا repick داشته باشید . برای انجام هر کدوم از کارهای ذکر شده می تونین به این طریق عمل کنین:

جهت بزرگنمایی روی عکس کلیک کنید

HON Swap Delay

- برای انجام Repick  می تونین روی نشانه کوچکی که کنار قاب هیروی شما هست کلیک کنید و بدین ترتیب هیروی شما قابل تعویض خواهد بود اما در عوض شما ۳۵۰ طلا در شروع بازی کمتر خواهید داشت در تصویر بالا با رنگ آبی براتون مشخص کردم.

- برای انجام Swap  می تونین بر روی نشانه کوچکی که کنار عکس هیروی شما در قاب دایره ای شکل هست کار رو انجام بدین اگه کسی تقاضای این کار رو داشته باشد و این بار شما بعنوان شخص ثانی با او swap  کنین این نشانگر طلایی خواهد بود و با یک کلیک swap  انجام می شود در تصویر با رنگ قرمز براتون مشخص کردم.

خوب این کلیه نکاتی بود که برای شروع بازی نیاز به دونستن اونها داشتید در پستهای بعدی از سری پستهای DotA Vs Hon سعی می کنم براتون شباهتهای هیروها و شباها آیتمهاو سایر موارد پر کاربرد رو هم براتون توضیح بدم.

موفق باشید.
برچسب ها : DotA vs HON ،

جاوا وب

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما

بازی آنلاین


تبادل لینک هوشمند