تبلیغات
پرتال تخصصی دوتا باز ها - داستان هیرو های دوتا

 slark

او سایه ها را جایی برای قدرت گیری و تجدید حیات قرار میدهد او در هر حمله قوی تر و دشمن ضعیف تر  میشود کسانی که میخواهند فرار کنند گرفتار این شبح هولناک خواهند شد او عهد و پیمان خود با تاریکی را برای شکستن قدرتمند ترین ها استفاده میکند او در هر گوشه ای از زمین مشغول جنگ هایی بزرگ است او از عمیق ترین نقاط برای پیدا کردن یادگاران باستان آمده…….

Chieftain
از زمان های باستان توسط بزرگان Tauren پیشگویی شده که Chieftain خواهد آمد او به اندازه بزرگترین جنگجویان قدرتمند و شبیه بزرگترین کاهن خردمند است . پس از چندین سال سرگردانی در سرزمین های مقدس و جستجوی معرفت و خرد از نیاکان خود را به عنوان یک قهرمان به اثبات رسانید . او همانند نیاکان بزرگش روح خود را به حرکت در میاورد و زمین را با قدرت و روحش به لرزه در میاورد نه فیزیک و نه جادو هیچ کدام قدرت تبر سحر آمیزش را کاهش نمیدهد سلاحی که توسط guardian های باستانی استفاده می شده . به واسطه همین تبر قدرتمند او میتواند زمین را شکاف دهد Cairne به واسطه انقام جویی از غارتگر های سرزمین مادریش و خشم و غضب از Scourge در صف نیرو های Sentinel قرار گرفت

 Tiny

پدیدار شده از دره های سنگی Ashenra ، غول های سنگی از کوه خود را به دنیا می آورند .
Tiny غول سنگی وقتی به تازگی متولد می شود هرچند اندازه اش کوچک است ولی صلابت و قدرت یک تپه را دارد.
او با توانایی فوق العاده قدرتی اش می تواند هر چیزی را به هوا پرت کند و مقادیر عظیمی از خاک را توسط قدرت عظیمش به طرف دشمن بپاشد . به علت ظاهر نا هموار و سنگی اش برای دشمنان اش ضربه زدن به او سخت است .
در طول زمان Tiny میتواند با بیرون کشیدن سنگ های گرانیتی اعماق وجودش توسط نیروی مغناطیسی اش فرم سنگی اش را رشد و نیرومند سازد.

Phantom Lancer
هرچند اسم واقعی او را هیچ یک از دوستانش نمیداند برای او لقب Azwraith است که به اندازه کافی اطلاعاتی را به تو میگوید.مانند فرشته ی مرگ عزرائیل برای پاک کردن از تمام کسانی که روح خود را به undead فروختند نبرد میکند.
او این توانایی را دارد که خود را مانند یک روح غیب سازد و سپس مرئی شود و توانایی ظاهر شدن در چندین مکان را دارد.
او برای مقابله با نیرو های undead از نیزه استفاده میکند.نیزه ای که به به او توانایی ساختن شبح هایی را مانند خودش میدهد که نیرو خیره کننده ای دارد.در جنگ او از نیروی حیات دشمنان برای ساختن شبح هایی مانند خود اما ضعیف تر استفاده میکند!

 Traxex                                                                                                                                                                                                   ترکسس در میهن زیر زمینی خود هنر ها و اسکیل های جنگی را اموخت.او میخواست راه دشمن ها وشیطان های خونخوار رو ببندد.و به خاطر این او به تیم sentiel پیوست در سنتیل با تمرین های فراوان چابکی خود را افزایش داد و تیر هایی با حالت یخی اموخت.تا زمانی که چنین قدرت هایی توسط ترکسس اداره میشوند.هیچکس نمیتواند  او را مورد بحث قرار دهد.و این شد که او به یکی از قهرمان های ابر قدرت تبدیل شد.

Enchatress

:Enchatres  : اگر چه کلیه  Dryad ها ( پری های جنگلی ) دختر های  Cenarius هستند اما Aiushtha گفته می شود که اولین و دوست داشتنی ترین آنهاست ، چون با او ارتباط مستقیم دارد ، او بیشتر قدرت  Cenarius را به امانت گرفته بود. این ثابت می شود بو سیله کنترل او بر روی wisp ها ی کوچک که او برای درمان هم تیمیهایش به کار می برد . توانایی آن برای خودی کردن  unit ها بنا به درخواست  Sentinel است . با ترجیح در گیری با هیرو های رنج نسبت به  melee او پرت میکند نیزه ای که ضربه وارد می کند با نیروی بیشتری به هدفی که در حال دور شدن است Agility او سازگار نیست و هر حریفی که تلاش کند تا او را بکشد در می یابد به سادگی سرش گیج خواهد رفت .

Vengeful Spirit

Vengeful Spiritداستان هیرو : Vengeful Spirit بعنوان یک سرپرست و ناظر عمل می کرد. او به وسیله قدرتی که از Mortred که به او رسیده بود در یک آن میتوانست دشمن خود را که در حال مرگ بود از پای درآورد . او از Elune تقاضا می کند تا یک شانس برای تقاص گرفتن از دشمنانش به او داده شود . با وجود آنکه او جثه کوچکی دارد ولی دارای یک روح پر انرژی کشنده ای است . او شخصیتی مانند متفقین دارد . دشمنان او از او ترس و واهمه دارند چون از قدرتهای دنیای مردگان استفاده میکند . او  می تواند بطور نا گهانی دشمنانش را با انرژی جادویی ناب خودش تغییر مکان دهد .

zeus

خوب من دیدم دوتا بازها تو بازی ها یه هیرو پیک میکننو باهاش بازی میکنن خوب تا حالا به فکر نیوفتادید بدونید داستان اون هیرو چیه؟خوب اینجاس هر داستان میخواهید بگید واستون ترجمه کنم اینم اولیش

Lord of Olympia Heroداستان هیرو : Lord of Olympia : مجازات شد برای یاریش به Sentinel که در مبارزه ای در روی زمین اتفاق افتاد .Zeus شخصی بود که از سمت خدایان خود رانده شده بود و تمام قدرتهایش از او گرفته شده بود . حتی در این حالت ضعیفش حمله های رعد وبرقی او چیزی جز بازیچه نبود . او سحر وجادوهایی داشت که تمام unit ها و یا هر یک از آنها راdamage می کرد و از او یک پرتابگر خیلی خاص می ساخت 

 

 
جاوا وب

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما

بازی آنلاین


تبادل لینک هوشمند