تبلیغات
پرتال تخصصی دوتا باز ها - چرا lag & dly و راه های پیشگیری

1-در انتخاب ISP اینترنت خودتون دقت کنید!

برای بازی معمولا ISP هایی خوب هستند که وقتی به 4.2.2.4 در قسمت CMD کامپیوتر پینگ بدی تایم اشون بین 200 تا 300 باشه و خیلی هم منظم پینگ بده.

وایرلس ها برای بازی به درد نمیخورن بهشون زیاد فکر نکنید!

برای اینکه یک بازی توپ داشته باشید حداقل سرعت رو 256 بگیرید(البته بعضی از ISP ها 128 میدن به اندازه 128 هم میشه دانلود کرد که اینم خوبه اما تجربه شخصی خودم میگه بعد یک مدت گند میزنن توش)

2-رومی که مال کشورتون هست رو انتخواب کنید:

چون آی پی ها  رو پینگ خیلی تاثیر دارن برای اینکه پینگ خوبی داشته باشید برین تو روم کشوری که باهاش جویین میشید(این ربطی به سرعت شما نداره)

3-تمام برنامه هایی که از network میکشن رو خاموش کنید:

برنامه هایی مثل مسنجرها،VPN ها ،بعضی از سایتها و... رو ببندید یا خاموش کنید، در مورد آنتی ویروس نیازی به خاموش کردنش نیست فقط فایروالش رو خاموش کنید!

4-اگر هاستی دارای پینگ بالاست وارد نشوید:

اگر پینگ هاستی رو دیدید که X  یا همون 300 به بالا هست ار ورود به اون خودداری کنید! حتی اگر خودش بگه من لگ نمنیدم یا قبلاً تست کردم یا گارنا فلان و... چون حتی اگر اول بازی لگ مشید حتماً DC میشید از هاستش! یا برعکس

5-دوباره وارد روم شوید:

اگر شما وارد روم شدید و دیدید پینگ بسیاری از افراد( تقریباً همشون) بده از روم خارج بشید و برید سرور گارناتون رو عوض کنید چون این به خاطر اینه که گارنا لود نشده.

اگر راه بالا کمکتون نکرد به سایت Portforward.com   برید و برای ورژن مودمتون یکی از برنامه های confing رو دانلود کنید و اونو برای بازی وارکرافت تنظیم کنید.

اگر راه بالا باز موثر نبود بهآیسپی خود زنگ بزنید و مشکل رو باهاشون برطرف کنید!!

6-یک بار دیگر وارد شوید:

اگر در هنگام بازی یک دفعه از اون خارج شدید باید از روم خارج شده و بعد دوباره وارد بشید همینطور از هایت هم اینو بخواید! اگر این کارو بکنید احتمالش زیاده که دیگه این اتفاق نیفته.

7-باید بهترین سرعت آپلود را داشته باشید:

اگر میخواهید هاست شوید باید کامپیوترتون بهترین باشه!(کلاً نفتی نباشه) هم سرعتتون از 512به بالا باشه (اگر 1مگباشه دیگه عالیه)

اگر کم تر باشید و آیسپیتون ریده باشهساید توبازی بعضی ها خوب باشن اما 2-3 نفر لگ میشن، تو این مواقع عیب از شماست...

8-tunnel کردن بازیکنان هیچ کمکی به lag & dly نمیکند:

2nel کردن فقط برای وقتی هست که یک بازیکن نتونه هاست شما رو ببینه یا شما هاست رو نبینید اما اگر بخواید برایlag ازش استفاده کنید به هیچ دردی نمیخوده! حتی چون یک مقدار از آپلود در لحظه ای که 2nel میکنید گرفته میشه میتونه lag هم بیاره!!!! اما به اشتباه بین همه رایج شده....

9-garena & Warcraft را وارد لیست NETWORK FIREWALL خود کنید:

در صورتی که فایر وال خاموش نیستاین کار را حتماً انجام بدید چون یک دفعه از بازی خارج میشید(اونم وسطش)

دوست عزیز نظر ندی کارم هدر رفته!
نظر یادت نره!

Rayan_Artas
برچسب ها : جلوگیری از lag ، جلوگیری از dly ، جلوگیری از lag and dly ،

جاوا وب

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما

بازی آنلاین


تبادل لینک هوشمند