تبلیغات
پرتال تخصصی دوتا باز ها - فروش بلیط های مربوط به همایش جهانی dota 2 store

امروز ما اعلام کرد که DOTA 2 آزاد خواهد شد به بازی و در بازی فروشگاه که در آن شما قادر خواهید بود به خرید دنده فانتزی برای سفارشی کردن قهرمانان خود را شامل است. از انجمن ما در طول ماه از بین المللی، آن را بسیار روشن است که این نمی خواهد آمد به همان اندازه تعجب به هر کسی که در خارج وجود دارد. یک طیف از جزئیات کوچک است که تصمیم گرفته ایم را کنار هم قرار دادن FAQ برای کمک وجود دارد، اما ما می خواستیم برای رسیدگی به این دو تا از رایج ترین نگرانی های به حق دور:
2 پرداخت به برنده بازی خواهد بود. تمام اقلام در فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی، و گیم پلی تاثیر نمی گذارد.
    همه قهرمانان رایگان در دسترس خواهد بود. ما اعتقاد داریم که محدود کردن دسترسی به نرم افزار پخش قهرمانان می تواند مخرب به طراحی بازی، پس از آن چیزی است که قصد داریم برای جلوگیری از.

ما واقعا در این مورد به کار می برد، بسیار هیجان زده هستیم. بررسی سفارشی لوازم آرایشی و بهداشتی برای قهرمانان ما، ما شده ایم که ما می توانیم از آن افسانه هاو روایات قومی خود را به گسترش و توسعه بر روی شخصیت ها استفاده کنید. ما بسیاری از پاسخ های مثبت به صدای قهرمان منحصر به فرد در این بازی دریافت کرده اید، و از پنجره به شما آنها را به شخصیت هر یک از قهرمان. ما فکر می کنیم این خواهد بود که یکی دیگر از خیابان که در آن ما می توانیم در این مسیر گسترش. در اینجا شما می توانید برخی از نمونه را ببینید:جاوا وب

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما

دریافت کدهای جاوا برای وبلاگ شما

بازی آنلاین


تبادل لینک هوشمند